Svajonių augintinio aprašymas

Užburiančio žvilgsnio damutė sudaužiusi jau ne vieno "norėtojo" širdį, nes pamilus žvilgsnį, reikia mokėti prisijaukinti ir baikščią širdutę 😉
Judri, žaisminga ir gražutė siamo mišrūniukė, bet bijo rankų, nors atrodo nori, ateina prie kojų trinasi ... tik pabandai tiesti ranką ir bėgą, bet apsuka ratuką ir vėl meilinasi prie kojų. Nepratusi, todėl ir nedrąsu, bet mokant tikrai galima prisijaukinti ir turėti nuostabią draugę, bet svarbiausia nebūti naiviam ir nesitikėti tos draugystės per dieną ar savaitę, tiesiog apsišarvuoti kantrybe ir duoti laiko tiek kiek reikės.

Ir nepatikėsim, bet gyveno šis perliukas tiesiog rūsyje vienam kaimelyje.

Sterilizuota, skiepyta, ženklinta.

Visos labai laukia šeimininku, tai jei susižavėsite ir norėsite padovanoti namus pasiskambinti 868369502, 10-19h., VILNIUS

P.S. Akytė neserga, tiesiog Indiga, kaip ne vienas su veisliniu maišytas katinas, turi toj aky užakusius ašarų latakėlius, todėl ašarytės, drėkinančios akį, nubėga ne į jos vidų, kaip įprastai, o per kraštą, o tada prie jų prilimpa dulkės, dar kas nors... Todėl atrodo, kad ji peršalusi, nors iš tiesų tai tik nepavojingos traiškanėlės. Beje, kai katė mažiau stresuoja, kai ramiai jaučiasi, net ir jų daug mažiau.

  • Lytis Patelė (sterilizuota)
  • Amžius Apie 2 m.
  • Pastabos Bailus, nemėgsta glostymo / buvimo ant rankų, vengia vaikų dėmesio
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės Greitai kemšasi ašarų latakai, reikalauja traiškanų ir apnašėlių dažnesnio valymo.

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

SOS gyvūnai Akropolio namelis

Ozo g. 25, Vilnius

Telefonas +370-683-69502
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų SOS gyvūnai Akropolio namelis svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė