Svajonių augintinio aprašymas

Tai mūsų Murkis.. mūsų nuostabusis Murkis tai ta istorija, ta statistika, kurių savo veikloje norime kuo mažiau. Tai kankintas, skandintas, engtas gyvūnas, kuris pas mus patekęs niekaip negalėjo suprasti kodėl mes jo neskriaudžiame, kodėl glostome, kodėl kalbiname.. Kai suprato, jog nenorime nieko blogo, atrodo net nuo žvilgsnio pradėdavo murkti.
Murkis nėra jauniklis, jam apie 5 metus. Pas mus atvyko su visu krepšeliu ligų, viena iš jų buvo stiprus dantenų uždegimas, dėl kurio jam buvo pašalinti visi dantukai. Neišsigąskite, tai gana dažnas reiškinys ir gyvūnas be dantų puikiai gyvena ir viską valgo, net ir sausą maistelį. O Murkis apetitą turi laaabai gerą, atrodo, jog bando atvalgyt už visus liūdnus savo gyvenimo metus.
Murkutis turi kačių imunodeficito virusą dėl ko turėtų būti vienintelis katinas namuose. Nebent auginate dar vieną imunodeficitu sergantį katinuką. Šis virusas nei žmonėms, nei pvz šunims užkrėčiamas nėra.
Dėl šios priežasties Murkutis prieglaudoje dienas leidžia atskirtas nuo kitų katinukų. O jam taip liūdna, jis taip nori draugijos, nesvarbu ar žmonių ar gyvūnų..
Galbūt turite namuose ir širdyje vietos ir norite pakeisti šį likimą? Galbūt būsite Murkučio tiltu į svajonių gyvenimą? Murkutis viską atiduotų už galimybę užmigti su savo žmogumi.
Murkis kastruotas, skiepytas, ženklintas mikroschema. Globojamas Vilniuje.
Atvažiuokite susipažinti, pamatysite kiek vertas šio gyvūno žvilgsnis! Paskambinkite, pasikalbėsime - 860511040 arba 868442528.

  • Lytis Patinas (kastruotas)
  • Amžius Apie 5 m.
  • Pastabos -
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės -

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Keturkojis draugas

Elektrėnai

Telefonas 867199574
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Keturkojis draugas svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė