Svajonių augintinio aprašymas

Visą savo gyvenimą įmonėj sargu dirbau. Nu, kaip dirbau... Atėjusiems žmonėms turėjau rankas aplaižyt, prisiglausti ir iš visų jėgų vizgint uodegą. Šitą tarnybą išmokau puikiai. Joks vagis pro mane nepraeidavo nepastebėtas - su visais susidraugaudavau, priversdavau mane išglostyt visą..
Tada ta įmonė bankrutavo ir aš persikėliau gyventi į prieglaudą. Bet to, ko išmokau tarnybos metu, nepamiršau. Vis dar puikiai moku glaustytis ir bičiuliautis su visokio plauko žmonėmis. Su šunimis gal ne su visais taip draugiškai. Kai kurie patinai man nelabai.. bet kad labai į juos reaguočiau, nepasakyčiau.

Esu didžiausias prieglaudoj, tai varau kaip tankas kiaurai ir į galvą neimu. Nu, jau tik nepagalvokit, kad esu koks tai banditėlis. Nieko panašaus! Normalus "pacanas", kuris renkasi, su kuo bendrauti. Pavyzdžiui, su kalėm - prašom! Visas priimsiu į savo draugiją. Ypač patinka jaunos blondinės. Mano favoritės Molli ir Dolli. Jas ir sargavimo subtilybių išmokiau, kaip reikia iš sutiktų žmonių glostymo išsikaulyti. Man negaila dalintis žiniomis - tegul tobulėja jaunimas.

Turiu svajonę - labai norėčiau nors karyt gyvenime išbandyt šeimininko turėjimą! To dar nepatyriau, o girdėjau, kad labai geras jausmas.. Sako, kad visi laimingi šunys tokį turi. Aš labai geras šuo, norėčiau būti ir laimingas.

  • Lytis Patinas (kastruotas)
  • Amžius Apie 10 m.
  • Dydis Didelis (apie 30 kg)
  • Pastabos Neigiamai reaguoja į kitus šunis, nemoka atlikti tualeto reikalų lauke
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės Raišas. Darytas rentgeno tyrimas neparodė nieko rimtesnio už sąnario uždegimą ir vienos letenos sąnario displaziją.

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Linksmosios pėdutės

Jūrininkų pr. 38, Klaipėda

Telefonas +37064619845
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Linksmosios pėdutės svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė