Svajonių augintinio aprašymas

Esu vienas didžiausių prieglaudos pasiekimų - reikėjo matyt, kokia buvau, kai atvažiavau: klykiau ant visų: kurie drįsdavo įeiti, praeiti, pažiūrėti į mano voljerą ar į mano pusę.. Bijojau visų, kurie tiesė į mane ranką, siūlė maistą, šnekino ir pan. Per savo rėkimą negirdėjau nieko, kas mansiūloma. Nors visada turėjau didžiulį apetitą, bet iš tos baimės net nesileidau į kalbas, net kai man kas siūlė skanuką. Daug kas jau griebėsi už galvų, nes galvojo, kad nieko su manim nepadarysi.
Bet galiausiai pavyko. Prieglaudos darbuotoja sugalvojo tokių gudrybių, kurių net aš nenumačiau. Pirmiausiai, man įtaisė Elžbietos apykaklę (kiti ją vadina gėdos apykakle ar gaubtu). Per ją negalėjau niekam įkąsti. Jie prieš mano valią glostė man nugarą, o kita ranka iš priekio davė man skanukus. Tie glostymai per laiką pasidarė visai skanūs. Taip pat iš voljero dienos metu būdavau perkeliama į foje. Man pro nosį zujo žmonės ir nepatikėsit - man nič nieko nenutiko!
Taip po truputį pradėjau nebebijoti, neberėkti, leistis glostoma, kol galiausiai pradėjau pati bėgti pas žmones, kad tik paglostytų.

Dabar aš esu mažas fainas šuo. Spraigau po kiemą laiminga, užmezginėju ryšius, jei reikia, aploju kokį Tadą, bet tik todėl, kad ant jo loja visi, o aš noriu būti prie chebros.

Ieškau šeimininko, kuris žino, kas yra šuo ir moka pažinti bei gerbti jo poreikius.

  • Lytis Patelė (sterilizuota)
  • Amžius Apie 2 m.
  • Dydis Mažas (apie 9 kg)
  • Pastabos Bailus, nemoka atlikti tualeto reikalų lauke, nepasitiki nepažįstamais žmonėmis
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės -

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Linksmosios pėdutės

Jūrininkų pr. 38, Klaipėda

Telefonas +37064619845
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Linksmosios pėdutės svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė