Svajonių augintinio aprašymas

Aš esu vieno rajono žvaigždė. Parodykit bet kuriam šalia "Vėtrungės" gyvenančiam žmogui mano foto ir jie visi mane atpažins. Gyvenau ten, sukiodavau aplink parduotuvę, bindzinėdavau kiemuose. Kartais pamatydavo mane kažkas su šeimininku, bet paskutiniu metu pasklido kalbos, kad mano šeimininkas mirė.. Kelios neabejingos mergino susirūpino mano likimu. Išsiaiškino, kad mano šeimininkas visai nemirė, o yra labai ligotas, nepaeina, nebeturi jėgų manimi pasirūpinti. Kai jos pasiūlė mane atiduoti, jis iškart sutiko. Taip atsiradau prieglaudoje.
Kadangi čia senukus visi labai myli, tai man suteiktos išskirtinės privilegijos. Galiu nebūti lauke, jei nenoriu. O dažniausiai nenoriu: jau prisibuvau į valias. O be to - nelabai mėgstu kitų šunų įkyrumą. Šeimininkas sakė, kad man 10 metų, bet aš "spraigau" kaip jauniklis.
Dar esu manipuliacijų ir skanukų kaulijimo meistras - pašoku ant dviejų letenų, o kitas dvi sudedu ir maldauju mane pavaišinti. Ko norėt, tiek metų praelgetavau prie vietinės rajono parduotuvės, tai šio to išmokau!
O apibendrinant, esu labai fainas! Laaabai! Draugas, išminčius, "zbitkininkas" - ir visa tai telpa viename mažame mano kūne.

  • Lytis Patinas (kastruotas)
  • Amžius Apie 10 m.
  • Dydis Mažas (apie 9 kg)
  • Pastabos -
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės -

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Linksmosios pėdutės

Jūrininkų pr. 38, Klaipėda

Telefonas +37064619845
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Linksmosios pėdutės svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė