Svajonių augintinio aprašymas

Aš esu hyper aktyvumo užtaisas! Baisiausias dalykas, kas gali vykti mano gyvenime - nebūti veiksmo. Kartais ir miegu, aišku, reikia perkrauti baterijas. Bet restart'inu save ir vėl varau į trasą pilnu energingumu. Tiems, kuriems patinka šuniška energija, būčiau tobuliausias šuo!
Kol kas manęs be pavadžio niekas nepaleidžia. Suprask, nepasitiki. Aš, tipo, pamatysiu ką nors įdomaus ir fig tu mane prisišauksi.
Ir nors esu visiškas meilutis - noriu glaustytis, bučiuotis, įsilendu į glėbį ir man faina, bet, neduok Dieve, pamatysiu kokį kamuolį ar akmenį (dievinu akmenis!) - skaityk, manęs nebėra. Esu akmenų kolekcionierius, "akmenistas". Renku visus pakelėj pamatytus akmenis. Aišku, jų kaupti man niekas neleidžia. Atima ir išmeta! Va tokia va pagarba mano pomėgiui.. Jei būtų mano valia, turėčiau akmenų pilį. Būčiau jos kunigaikštis.
Prieglaudoje (berinkdamas akmenis) praktiškai ir užaugau - buvau rastas gatvėj dar visai jaunutis. Bet ten visi mane mylėjo ir užaugino geru šunimi. Tik ieškančių namų kaip aš - daug, todėl sunku visiems skirti pakankamai laiko. O dėl mano energijos užtaiso man to laiko reikia dvigubai daugiau. Todėl labai laukiu tavęs, kurio visą laisvalaikį praskaidrinsiu savo energija! Tikiuosi Tu būsi šiek tiek "nurautas šeimininkas", nes normalus su manimi greičiausiai nesuspės!

  • Lytis Patinas (kastruotas)
  • Amžius Apie 2 m.
  • Dydis Vidutinis (apie 20 kg)
  • Pastabos Labai aktyvus
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės -

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Linksmosios pėdutės

Jūrininkų pr. 38, Klaipėda

Telefonas +37064619845
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Linksmosios pėdutės svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė