Svajonių augintinio aprašymas

Prieglaudoje praleidau septynis mėnesius ir didžiąją laiko dalį rūpinausi ne namų paieškomi, o savo socializacijai. Taip taip, savo šunišką socializaciją pradėjau būdama trijų su puse. Vėloka? Bet geriau vėliau, nei niekada. Dabar ir mano pasiekimai atrodo daaaaaug svarbesni :D Atlekiu pasitikti mergų, toms pilnos kelnės laimės: "Molli mane pasitiko!", "Aš jau glostau Molli.", "Molli su manim žaidė kamuoliuku." ir t.t. Tokie maži dalykai, kurie kitam šuniui yra suvokiami be atskiro mokslo, man yra pasiekimai. Per tuos septynis mėnesius aš po truputį virstu šunimi :) Smagu!
O taip yra ne todėl, kad kažkada mane kažkas skriaudė, mušė ar engė. Visai ne! Nereikia šuns mušti, kad jis bijotų žmogaus. Kartais tiesiog užtenka šuniui neparodyti pasaulio ir jis pradeda visko bijoti. Vadinasi, laikyti šunį prie grandinės arba voljere nevedžiojamą yra taip pat žiauru, kas jį mušti, nes pasėkmės lieka tos pačios. Negaliu kaltinti prieš tai mano gyvenime buvusių žmonių, nes aš gyvenau kitoje prieglaudoje, kur buvo laaabai daug šunų ir ten dirbantiems žmonėms buvo per sunku skirti mums daug dėmesio. Linksmosiose pėdutėse gyvūnų mažiau, todėl kiekvienas gauna savo asmeninį laiką. Bet tai nereiškia, kad viena prieglauda geresnė už kitą, jos tiesiog skirtingos.
Dabar aš jau drąsi. Yra, ko mokytis, visada yra, bet mokytis galiu jau su šeimininkus. Esu tikra, kad su juo eitųsi žyyyyyymiai greičiau. Labai laukiu jo savo gyvenime ;)

  • Lytis Patelė (sterilizuota)
  • Amžius Apie 4 m.
  • Dydis Didelis (apie 25 kg)
  • Pastabos Bailus
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės -

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Linksmosios pėdutės

Jūrininkų pr. 38, Klaipėda

Telefonas +37064619845
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Linksmosios pėdutės svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė