Svajonių augintinio aprašymas

Mane į prieglaudą atidavė, nes buvau apkaltintas mažo stebuklo užpuolimu. Gal tempė už ausies, o aš pasakiau, kad negalima (šiaip čia tėvų pareiga, bet jei tėvai tyli, kas šuniui belieka). Arba gal kėlė mane, nes šitokie bajeriai man nepatinka. Aš turiu net keturias letenas ir, nors sveriu vos 7 kilus, manęs nešioti nereikia. Nežinau, kaip ten buvo, bet prieglaudoje tiesa yra visiškai kita - aš tiesiog dievinu vaikus! Gerus, tokius, kurie netąso, nespardo ir necypia į ausį. Vaikai yra mano geriausi draugai. Kai į prieglaudą ateina Valerija, aš nebematau nieko kito. Man reikia tik jos ir jos rankoje laikomo kamuoliuko.
Aš nenoriu pasakyti, kad mane kažkas įsigytų savo vaikui. Noup! Šunys gimsta ne vaikams, šunys gimsta suaugusiems, bet suaugę drąsiai gali turėti abu vienu metu. Ir aš kuo puikiausiai galiu gyventi su vaiku, galiu gyventi su kitu šunimi. Gal netgi su katinu galiu gyventi (to nebandžiau), negaliu tik gyventi su neišmanėliais. Todėl ieškau atsakingų namų sau. Kiek gi galima jų ieškoti, galų gale?..

  • Lytis Patinas (kastruotas)
  • Amžius Apie 6 m.
  • Dydis Mažas (apie 7 kg)
  • Pastabos -
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės -

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Linksmosios pėdutės

Jūrininkų pr. 38, Klaipėda

Telefonas +37064619845
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Linksmosios pėdutės svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė