Svajonių augintinio aprašymas

Kaip aš bijojau! Mane į prieglaudą atvežė su broliais ir sese. Nepaisant to labai greitai buvom išskirti, kad kiekvienas atsiskleistume individualiai. Aš buvau pirmoji, įnešta į vidų. Pamenu kaip susisukau į saugų kamuoliuką ir tiesiog slėpiausi. Mane kalbino, bet pirmam kartui man visko buvo per daug ir visi atsitraukė. O aš susiradau minkštą kampelį ir jame įsitaisiau.
Kai jau pavyko atsipalaiduoti, po truputį pradėjau pažindintis su žmonėmis ir kitais linksmučiais. Ir nors esu maža bailiukė, turiu didelę jautrią širdelę. Ir trapią, labai trapią, todėl nepuolu pas visus tekina. Renkuosi žmones, kurie verti mano pasitikėjimo ir bent kol kas prisileidžiu tik juos. Bet kai jau prisileidžiu, tai visa širdimi.

Esu tokia švelni būtybė, tokia miela ir jautri, tokia ypatingai moteriška. Mylėti žmogų aš tikrai moku ir tikrai noriu, tačiau išmokti gėrėtis pasauliu be baimės man reikės pagalbos. Žinau, kad yra labai daug gražių dalykų pasaulyje, kuriuos norėčiau pamatyti bei patirti, ir tikiu, kad surasiu dvikojį draugą, kuri norės man juos parodyti.

  • Lytis Patelė (sterilizuota)
  • Amžius Apie 1 m.
  • Dydis Vidutinis (apie 16 kg)
  • Pastabos Bailus
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės -

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Linksmosios pėdutės

Jūrininkų pr. 38, Klaipėda

Telefonas +37064619845
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Linksmosios pėdutės svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė