Svajonių augintinio aprašymas

Žodžiu, "atvarėm" mes su tokia Pupa iš vienų namų. Nua kaip iš vienų namų... Ji iš namų, o aš - iš kiemo, nuo grandinės nusegtas. Kol ji laiminga šildėsi viduj, aš iš nuobodulio skaičiuodavau pravažiuojančius automobilius.. Skamba liūdnai, bet patekus į prieglaudą sakyčiau viskas į gerą išėjo - dabar su savanoriais einu pasivaikščiot, net prie jūros buvau!!! Pasirodo gyventi gali būti super smagu.

Visi sako, kad aš labai geras šuniukas. Vaikštau šalia, neturiu net minčių eiti į kitą pusę nuo savo žmonių. O kam aš tai daryčiau? Man smagu su žmonėm, noriu dėmesio, noriu bendravimo, ir žinoma - skanuuuukų!

Naujo šeimininko lauksiu tiek, kiek reikės. Bet sutiksiu važiuoti tik pas tuos, kurie suteiks man dar geresnį gyvenimą, nei turiu dabar. Į savo ankstesnio gyvenimo sąlygas negrįšiu nė už ką. Prieglaudos žmonės pažadėjo, kad to tikrai nebus!

  • Lytis Patinas (kastruotas)
  • Amžius Apie 5 m.
  • Dydis Vidutinis (apie 19 kg)
  • Pastabos -
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės Kažkada buvo sulaužytas šonkaulis, šeimininkai negydė, liko neteisingai sugijęs. Tai diskomforto nekelia.

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Linksmosios pėdutės

Jūrininkų pr. 38, Klaipėda

Telefonas +37064619845
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Linksmosios pėdutės svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė