Svajonių augintinio aprašymas

Atika, panašu, kad turi laikos kraujo - ji super energinga ir judri. Puikiai bendraujanti, smagi ir itin judri panelė. Nors su kitais gyvūnais draugysčių nepageidauja - ji labiau individualistė ir labai nori dėmesio tik sau, kad nereiktų juo su niekuo dalintis. Stiprus medžioklės instinktas – pro akis nepraslys net pelė. Panelė Atika visada pasiruošus 😉
Keista, kad ši žavi kalytė dar nerado namų ir „užstrigo“ prieglaudoje. Bet įtakinga detalė - šunytė stipri ir aktyvi. Ji be galo nori judėti, eiti, bėgti, kažką veikti, kad tik nenuobodžiauti. Taigi tai ne tinginio šuo.
Laikyti namuose? Sudėtinga - tik pasiruošusiems mokyti mokyti ir dar kartą mokyti: negraužti, neniokoti, nedraskyti. O likusiu laiku būti nuolatiniams jos bėgiojimo, aktyvių žaidimų draugais. Šis variantas idealus nusiteikusiems užsiimti aktyviu šuns+žmogaus sportu!
Ant grandinės? Oi, jokiu būdu. Ne jos būdui toks gyvenimas.
Atikai galėtų patikti gyventi lauke - voljere ir aptvertame kieme. Ir ji be galo mylėtų tą, kuris su ja bendrautų, bėgiotų, vaikščiotų ir mokytų įvairių šuniškų gudrybių 🙂
Gal reikia šaunios ir smagios draugės? Atika labai laukia 🙏🏻

  • Lytis Patelė (sterilizuota)
  • Amžius Apie 6 m.
  • Dydis Vidutinis
  • Pastabos Labai aktyvus, neigiamai reaguoja į kitus šunis
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės Išoperuotas auglys ant nugaros. Visiškai pasveikusi, kailiukas baigia ataugti.

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Klajūnas

Antakalnis III, Ukmergės r.

Telefonas 8-684-39570
El. paštas: [email protected]

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė