Svajonių augintinio aprašymas

Atika, panašu, kad turi laikos kraujo - ji super energinga ir judri. Puikiai bendraujanti, smagi ir itin judri panelė. Nors su kitais gyvūnais draugysčių nepageidauja - ji labiau individualistė ir labai nori dėmesio tik sau, kad nereiktų juo su niekuo dalintis. Stiprus medžioklės instinktas – pro akis nepraslys net pelė. Panelė Atika visada pasiruošus 😉
Keista, kad ši žavi kalytė dar nerado namų ir „užstrigo“ prieglaudoje. Bet įtakinga detalė - šunytė stipri ir aktyvi. Ji be galo nori judėti, eiti, bėgti, kažką veikti, kad tik nenuobodžiauti. Taigi tai ne tinginio šuo.
Laikyti namuose? Sudėtinga - tik pasiruošusiems mokyti mokyti ir dar kartą mokyti: negraužti, neniokoti, nedraskyti. O likusiu laiku būti nuolatiniams jos bėgiojimo, aktyvių žaidimų draugais. Šis variantas idealus nusiteikusiems užsiimti aktyviu šuns+žmogaus sportu!
Ant grandinės? Oi, jokiu būdu. Ne jos būdui toks gyvenimas.
Atikai galėtų patikti gyventi lauke - voljere ir aptvertame kieme. Ir ji be galo mylėtų tą, kuris su ja bendrautų, bėgiotų, vaikščiotų ir mokytų įvairių šuniškų gudrybių 🙂
Gal reikia šaunios ir smagios draugės? Atika labai laukia 🙏🏻

  • Lytis Patelė (sterilizuota)
  • Amžius Apie 6 m.
  • Dydis Vidutinis
  • Pastabos Labai aktyvus, neigiamai reaguoja į kitus šunis
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės Išoperuotas auglys ant nugaros. Visiškai pasveikusi, kailiukas baigia ataugti.

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Klajūnas

Antakalnis III, Ukmergės r.

Telefonas 8-684-39570
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Klajūnas svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė