Svajonių augintinio aprašymas

"Labas, mano vardas Bučkis, esu 5 metų šuo, regis ne tiek ir daug, ar ne? Bet per tuos metus labai daug mačiau, daug liūdesio ir tamsos, o viskas, kas mano vikrią uodegą priversdavo vizgėti, rodos, neegzistavo, buvau įsitikinęs, kad esu blogas šuo, kurio niekas nemyli, nenori, neketina rūpintis manimi.
Diena iš dienos slankiodavau savo mažoj būdelėj su keliais šviesos plyšeliais, kurie man primindavo, kad yra vilties, yra saulė, yra žmogus, gal ne dabar, bet žmogus yra, toks, kuris apkabins, pakasys už ausyčių, pilvuką, privers širdelę stipriai stipriai daužytis - IŠ LAIMĖS.
Ir žinau, kad esu geras šuo, todėl atėjo ir mano diena - atėjo mano žmonės, kurie man padėjo pamatyti šviesą ir gerumą! Ne per plyšelius, o per visą, tokį didelį dangų, nežinojau niekada kad jis toks nuostabiai didelis!
Aš esu šuo, kuris nori būti mylimas, ir mylintis, šuo, kuris nori būti žmogaus geriausiu draugu, palydovu, išklausytoju. Štai tokia ir trumpa ta mano istorija, kurią pratęsti gali kiekvienas atsakingas žmogus. Ir aš pažadu būsiu geras šuo, šuo, kuris niekada netikės, kad visi žmonės tokie patys.❤️"

  • Lytis Patinas (kastruotas)
  • Amžius Apie 5 m.
  • Dydis Vidutinis (apie 30 kg)
  • Pastabos Labai aktyvus
  • Specialūs sveikatos poreikiai ir būklės -

Pasiruošęs pasimatymui ?


Susisiek su prieglaudos atstovu. Paminėk, kad kreipiesi per GetPet ir susitark dėl pasimatymo!

Kai gyvūną priglausi į savo šeimą, GetPet paskirs tau asmeninį mentorių sklandžiai draugystės pradžiai!

Globos organizacija

Gyvūnų mylėtojų klubas “Jonava ir keturkojai”

Žeimių takas 5-51, Jonava

Telefonas +37061146167
El. paštas: [email protected]

Daugiau svajonių augintinių laukia tavęs!


Daugiau nepakartojamų Gyvūnų mylėtojų klubas “Jonava ir keturkojai” svajonių augintinių laukia tavęs!

Žaisminga mobilioji programėlė

Prieinama iOS ir Android platformose

Visus GetPet beglobius augintinius rasi patogioje mobiliojoje aplikacijoje. Parsisiųsk jau dabar ir pradėk savo svajonių augintinio paiešką.

GetPet mobilioji programėlė